Adetim gelmedi 2 gün gecti, hamile isem 3 haftalik hamileyimdir, bu ara ayagimdan röntgen cekildim ?

Adetim gelmedi 2 gün gecti, hamile isem 3 haftalik hamileyimdir, bu ara ayagimdan röntgen cekildim antibiotik ictim ve bir sürü diclo voltaren vs ictim gecen hafta saliya kadar. Hamileysem ki korkuyorum bu kadar ilac icitigm icin, ne kadar saglikli ve dogru ola bilir hamilelik bu durumda ? Bilgileriniz ve fikriniz icin simdiden tskler.

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunu görmeden hamilelik hakkında görüş bildiremeyiz.