Adetim genelde 4 gün sürer . 7'inci gün kahverengi yoğun akıntım vardı. Hamile miyim ?

Adetimi genelde 28 günde görüyorum . 9 Kasım'da adetimi gördüm . Ve 1 Aralıkta, üstümüzde kıyafetlerimiz varken benim üstümdeydi. 9 Aralıkta kanamam oldu 4 gün gecikmeli geldi. Ve 7 gün sürdü. adetim genelde 4 gün sürer . 7'inci gün kahverengi yoğun akıntım vardı. Hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız kanama regl kanamasına benziyor ancak emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.