Adetim iki aydır gecikmeli oluyor. Beta HCG değerim negatif çıktı. Yorumlar mısınız?

Merhaba sayin doktor, surekli duzenli regl gören ben gecen ay 5 gun gecikmeli regl gördüm. Gormeden once beta hcg yaptirdim negatif cikti.bu ay ise 9 gündür gecikdi şuan eczaneden aldiğim hassas test yaptim negatif cikti.regl belirtilerim mevcut sadece karin agrisi olarak. Rica etsem ne olabilir bu.

Tahlil.com Cevabı : Gecikmeli de olsa adet kanaması görüyorsanız hamilelikten söz edemeyiz. Ancak adet gecikmesi başka hastalıkların belirtisi olabileceğinden gecikmeniz devam ederse ilgili doktora görünmenizi öneririz.