Adetim şu an 5 gün gecikiyor. Ama dün gece, bu gün test yapıyorum. Sonuçlar neqativ

Adetime 2 gün kalmış idrar testi yaptım. sonuç solgun da olsa pozitiv çıktı. daha sonra 3 gün ard-arda test yaptım, hepsi pozitiv çıktı. Yenidir diye 2-ci çizginin zaıf gözükmesini normal kabul ettim. Adetim şu an 5 gün gecikiyor. Ama dün gece, bu gün test yapıyorum. Sonuçlar neqativ. Bu nasıl olur?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta HCG çalıştırmanızı öneririz..Düşük de olabilir..