Adetim tarihime bir gün kala kan testinde beta hcg 117 çıktı.İki gün sonra tekrarladığım da sonuç 245 çıktı normal bir şekilde değer artmış mı

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz sonuca göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Değerdeki artış şu an için iyi.Ancak yine de bir kadın doğum doktoruna muayene olmayı ihmal etmeyiniz.