Adetimden 2 gun sonra iliskiye girdim ve iliski esnasinda az az kan geldi? Bunun nedeni nedir?

Adetimden 2 gun sonra cinsel iliskiye girdim ve iliski esnasinda az az kan geldi? Endişelendim.Bunun nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Burada gelen kanamanın türü de önemlidir.Eğer pıhtılaşmış koyu renkte kan geldiyse adet kanamasının  kalıntıları olabilir.Ancak taze kan geldiyse bu normal değildir. Bu şikayetiniz devam ederse bir kadın doğum doktoruna başvurup jinekolojik muayene yaptırabilirsiniz.