Adetimden 20 gün geçti ve lan değerim 1.85 çıktı hamile miyim?

Adetimden 20 gün geçti ve lan değerim 1.85 çıktı hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

m******** :

Merhabalar. Surtunme ile yasadigim iliski sonrasi 2 kez adet gordum. Diger adetlerimden hicbir farki yoktu. Iliskinin ustunden 3 ay gecti. Ve ben 2 bucuk ay sonra ve 3 ay sonra olmak uzere beta hcg testi yaptirdim <0.1 cikti kadn dgm uzmani yumurtalklarma bakti. Ama son adetim gecikti. Hamile miyim

Cevap:

Bahsettiğiniz ilişkiden sonra yeniden bir ilişkinizz olmadı ise hamilelik yoktur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.