Adetime 1 hafta varken hcg testi yaptırdım 22.41 çıktı 4 gün sonra tekrar yaptırdım 2 çıktı.1-2 gün sonra bir daha yaptırdığımda da 0.0 cıktı bu ne demek oluyor

 Adetime 1 hafta varken hcg testi yaptırdım 22.41 çıktı 4 gün sonra tekrar yaptırdım 2 çıktı. 1-2 gün sonra bir daha yaptırdığımda da 0.00 cıktı bu ne demek oluyor?

Tahlil.com Cevabı :  Gebelik testini adetinizde en az 5 ile 7 gün arası gecikme olmadan yaptırmayın.Testi çok önceden yaptırmışsınız.Gereksiz yere masrafa da giriyorsunuz.Birkaç gün sonra tekrar yaptırın testi.Sonra bize yazabilirsiniz.