Adetime 3 gün kala hamilelik testi yaptım evde 2 çızgi çıktı hemde iki kere yaptım

Adetime 3 gün kala hamilelik testi yaptım evde 2 çızgi çıktı hemde iki kere yaptım . Pazartesi günüde kan testi yaptırdım 423.6 çıktı Dr hamile olmayabilirsiniz dedi iki gündür adette olmadım hamilemiyim değilmiyim lütfen yardım edin bana

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.

Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....