Adetime 3 gün var bugün fortes adlı erken gebelik testi ile idrardan test yaptım.Tekrar etmeli miyim?

Merhaba, Adetime 3 gün var bugün fortes adlı erken gebelik testi ile idrardan test yaptım ancak negatif çıktı. sizce sonuç doğru mudur? erken gebelik testi olduğu için olsaydı zaten çıkardı gözüylemi bakmalıyım?Ona göre adet günüme kadar yine umut bağlamıcam.

Tahlil.com Cevabı :

Adetinizde 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testini tekrar edebilirsiniz.Böylece sonucu net bir şekilde görmüş olursunuz.