Adetime 7 gün var tahlil yaptırdım beta-hcg 1.0 çıktı sonuç nedir?

Adetime 7 gün var tahlil yaptırdım beta-hcg 1.0 çıktı sonuç nedir söylerseniz memnun olurum

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı..Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?

g********** :

Merhaba, 05,11,2014'de son kez adet oldum.Bugün test yaptırdım Beta 5,09 çıktı.Tahlil.com bu sonucu negatif olarak yorumluyor fakat;4.hafta 5–425 şeklinde yorum da var. 5 in üzerinde çıkıp gebelik kabul görmemesinin nedenin öğrenebilir miyim?Hormon neden yüksek çıkar?

Cevap:

Tahlil.com'a güvenin siz.Farklı bir yorum okuduysanız da o zaman sorunuzu yanlış yorum da bulunan yere sorun.Tahlil.com'a sormayın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.