Adetime bir hafta kala ilişkim oldu

Merhaba hocam size ihtiyacım var Adetime bir hafta kala ilişkim oldu(11 Şubat) ve 3.gün ella kullandım adetimden geciktikten 1 hafta sonra yani ilişkiden 2 hafta sonra bhcg testi 0.0 çıktık ama su an hala hasta olmadım endişelenmeli miyim lütfen cevap verin ..

Tahlil.com Cevabı :

Bhcg değeriniz negatif geldiğine göre gebelik yoktur. Ella tabletin en sık görülen yan etkilerinden biri adet düzensizliğidir. Muhtemelen adet gecikmesi de buna bağlıdır.