Adetime bir hafta var 2 gündür kahverengi akıntım oluyor. Bu ay gebe kalmak için uğraştık. Hamile olabilir miyim. İdrar testinde sonuç çıkar mı acaba? Bilgi ver

Merhaba, Adetime bir hafta var 2 gündür kahverengi akıntım oluyor. Bu ay gebe kalmak için uğraştık. Hamile olabilir miyim. İdrar testinde sonuç çıkar mı acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Doğru sonuç almak için beklenen adet tarihinde gecikme olaması durumunda gebelik testi yapılmalıdır.Erken yapılan testler yanıltıcı sonuçlar verebiliyor.Ancak kanamanız normal adet kanamasına dönmez ise test yapabilirsiniz.En güvenilir sonuç kanda bakılan testle elde edilir.