Adetime daha çok olmasına rağmen bu kadar bel,kasık ağrısı çekmem normalmi

tekrar merabalar peki sizce adetime daha çok olmasına rağmen bu kadar bel,kasık ağrısı çekmem normalmi vajinamdan sperm grmiş olablrmi adetimn 4. gnünden snra döllenmiş olabilirmi ve de sürekli tuvaletim var gibi oluyo bunlar neden olablir sizce hamile olma riskim varmı şimidedn çok teşeür ederim...

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, muayene olanızı öneririz..