Adetime daha uzun süre var. Hamile olabilir miyim?

Kusura bakmayın adetme ck oldgu icnde test de alamyrm bz adetmn 4. Gnu biseyker yasmastk ilskiye grmedk ama arkadan vajinama sperm yaklstirdigi icin olblrmi bilmioruz.Bu ay adtimde erken gelmsti ustelik 5 gn dollenme ihtmali olabilirmi spermin.Kndmde her gn bas.bel.kask agrsi bzn bulanti cnm bsylr cekiyo

Tahlil.com Cevabı : Sorunuza en kesin cevabı adet döneminize yakın veya gecikmesi durumunda yaptıracağınız gebelik testi ile alabilirsiniz. Anlattığınız şekilde yaşanan bir ilişkide hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. Hissettiğiniz belirtilerse yaşadığınız stresten kaynaklanıyor olabilir.