Adetimin bitiminden 3 gun sonra esimle birlikte olduk fakat içeri boşalmadı

Adetimin bitiminden 3gun sonra esimle birlikte olduk fakat içeri boşalmadı ve iliski sonunda ben içeriyi sabunla yıkadım eşimde aynı sekilde yıkandı ve 2saat sonra yine birlikte olduk fakat aynı sekilde oldu yine zevk suyundan hamile kalmış olabilirmiyim acaba yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyuyla ilişkide az da olsa gebelik ihtimali bulunur.