Adetimin gecikmesi 11 günü buldu..

Adetimin gecikmesi 11 günü buldu dün gebelik testi yaptim tek cizgi cok belirgin durumda cikti hamilelik süphesi yok aslinda b12 vitamin haplari aliyorum bir haftayi gecti acaba adet düzensizligi yaparmi bu ilaclar yoksa baska bir sorun mu teskil ediyor doktora gidecek zamanim olmadi bilgi verebilirmisiniz??

Tahlil.com Cevabı : B vitaminleri adet düzensizliği yapmaz ..