Adetimin gelmesine 2-3 gün var ama kasık ağrıları ve mide bulantısı şikayetiyle

merhaba daha adetimin gelmesine 2-3 gün var ama kasık ağrıları ve mide bulantısı şikayetiyle doktora gittim kan değerlerime bakıldı hcg 0.219 çıktı ve kanımda enfeksiyon yani wbc 16.28 çıktı doktor değerlerin yükselmeye başladığını 3-4 gün sonra testin tekrarlanmasını istedi hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Testiniz şu anda negatif. 3-4 gün sonraki test sonucunuza göre hamile olup olmadığınızı söyleyebiliriz.