Adetimin üstünden iki gün geçti evde gebelik testi yaptım iki defa negatif çıktı..doğru mudur hamilelik riskim var mı?

sürtünme yolu ile ilişkiye girdik erkek arkadaşımla zevk sıvısı vajinama temas etmiş olabilir akabinde hemen yıkadım. adetimin üstünden iki gün geçti evde gebelik testi yaptım iki defa negatif çıktı..doğru mudur hamilelik riskim var mı??

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatifken hamilelikten söz edemeyiz.

s******* :

Merhabalar. erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ilk defa. kızlık zarım bozulmadı fakat içeri biraz girdi. Üstüme boşalmadı fakat ben yine de çok tedirginim ve korkuyorum 60.saatte ertesigün hapı aldım.Adetim çok düzenli olmadıgı icin kestiremiyorumda tam. Hamile kalma olasılığım var mı

Cevap:

Adet tarihinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.