Adetimin üzerinden 10 gün geçti Adet olmadım kan testi yaptırdım sonuç negatif HCG 0.31

Adetimin üzerinden 10 gün geçti Adet olmadım kan testi yaptırdım sonuç negatif HCG 0.31 referans ağırlığı 0.5.0 kan testinin yanlış çıkma ihtimali var mı Çünkü ben hala Adet olmadım ve kasıklarım ağrıyor adet sancısı çekiyorum ama Adet olmadım meme ucunda ağırı ve mememde dolgunluk var bunu sebebini çok merak ediyorum yanıtlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg tahlil sonucunuzu değerlendirdik. Sonucunuza göre şu anda mevcut bir gebelik görülmüyor.  Sakince adet görmeyi beklemenizi öneririz. Olası bir gecikme durumunda beta hcg testini tekrarlayabilirsiniz.