Adetin 3. günü (follikül stimulan hormon (fsh) testinde 17.1 sonuç verdi?

Adetin 3. günü (follikül stimulan hormon (fsh) testinde 17.1 sonuç verdiHamile kalma şansım ne kadar dır.Bu durumda yapılacak şey nedir?

Tahlil.com Cevabı : FSH değeriniz bir miktar yüksek gözüküyor.Ancak bu değere bakarak hamilelik şansınız için bir şey söylemek doğru olmaz.Bunu en iyi sizin ve eşinizin tüm tahlillerini değerlendirecek doktorunuz yapacaktır.