Adetten sonra her gün karın ağrım ve mide bulantım oluyor.

Lütfen yardim edin. Arkadan iliski sonrasi ( bosalma olmayan ) 2 hafta erken adet gordum. Zevk suyunun vajijaya kayma ihtimali var midir ? Adetten sonra her gun karin agrim ve mide bulantim oluyo. Cok korkuyorum hamilelik olabilir mi ? Yardim edin ne olur.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali düşük fakat beklenen adet tarihinde gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.