Adrenokortikotropik hormon (ACTH)t27.2rnBüyüme hormonut0.13tng/mLtrnSomatomedin

Adrenokortikotropik hormon (ACTH)t27.2rnBüyüme hormonut0.13tng/mLtrnSomatomedin-Ct253tng/mLttrnSerbest T3t3.9tng/LttrnLüteinleştiren hormon (LH)t6.79tIU/LttrnFSH 8.32tIU/LttrnTotal testesteront202tng/dltrnKortizol 11.76 µg/dLrntahlilleri değerlendirirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.