Aft için yapılan testte mcv,mch ve hct değerleri düşük

aft için yapılan testte mcv,mch ve hct değerleri düşük mono ise yüksek diğer değerleri normal aralıklarda çıktı.üveit testi yapıldı üveit yok dendi doktor tahlil sonuçları normal dedi ancak son dönemde aft oluşumu arttı.önerebileceginiz herhangi birşey olursa çok sevinirim.çokfazla ağrısı oluyor ve bu durum işte verimini de düşürüyor şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bir immunoloji uzmanına danışabilirsiniz.