ağ bezeleri var.karaciğerde yağlanma olduğunu söylemişlerdi. ileride herhangibir hastalığa yolaçarmı?tedavisi nasıldır?

Ben 46 yaşında 76 kiloda bir beyim.Vücudumun değişkik yerlerinde yağ bezeleri var.karaciğerde yağlanma olduğunu söylemişlerdi.Bunları aldırmam mı gerekir, ileride herhangibir hastalığa yolaçarmı?tedavisi nasıldır?bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı :

Bezeler cerrahi yolla alınacağından,bulundukları yer ve büyüklükleri yönünden de değerlendirilmeli.Bı konuda sizi bir genel cerrahi ve/veya plastik cerrahi uzmanı yönlendirmelidir.