Ağrı ve adet gecikmesinden dolayı doktora gittim

Merhaba. ben hamilelik şüphesindeyim. ağrı ve adet gecikmesinden dolayı doktora gittim doktor ultrasonda bakıp kist oldugunu söyledi. kendim de test alıp yaptım negatif çıktı. doktor kist için tahlil verdi fakat gebelik tahlili yok. ultrasonda gebe oldugum görünür müydü? bugün ilişkinin üstünden 21 gün geçti. gebe olabilir miyim? gebelik testi yaptırmalımıyım?

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonda gebe olup olmadığınız belli olur.