Agumentin 600 verdi ateşi için colpol ve dolven verdi dönüşümlü.bu ilaç değeri düşürür mü?

oğlum 3 yaşında ve 3 gündür ateşi düşmüyor.özel bir tıp merkezine götürdük kan tahlili yaptı.lökasiti wbc 32.4 çıktı.dr. üniversite hastanesine götürün dedi.oraya götürdük tekrar tahlil yapıldı oradada 37.2 çıktı.agumentin 600 verdi ateşi için colpol ve dolven verdi dönüşümlü.bu ilaç değeri düşürü?

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuz muhtemelen bir enfeksiyon geçiriyor. WBC değerinin yüksek çıkması buna bağlı. Enfeksiyon tedavisi sonrası bu değeri düşecektir.