Ağustos 23ünde ilişkiye girdim,sevgilimin eline bulaşan zevk suyu vajinama değmişti şüphelenip bu gün idrarda gebelik testi yaptım negatif.

 Ağustos 23ünde ilişkiye girdim,sevgilimin eline bulaşan zevk suyu vajinama değmişti şüphelenip bu gün idrarda gebelik testi yaptım negatif. idrar testi ilişkiden 15 gün sonra doğru sonuç verir mi ? ve hamilemiyim ? lütfen yarım edin çok korkuyorum...

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi tekrarlanabilir ancak zevk suyu ile hamileliğin oluşma ihtimali oldukça düşüktür.