Ağzıma prostat sıvısı bulaştı sonra erkek arkadaşımla öpüştüm, erkek arkadaşım daha sonra vajinamla öpüştü hamile miyim..

Ağzıma prostat sıvısı bulaştı sonra erkek arkadaşımla öpüştüm, erkek arkadaşım daha sonra vajinamla öpüştü ve vajinama bu öpüşme sırasında tükürük geldi,hamilel mym?Norlevo kullandım 11 şubatta olmam gereken adetim 13 şubatta oldu 4-5 gün sürdü adetim.6. Gün kahverengi akıntı oldu, çok az. Yardım

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda daha önce size cevap yazmıştık..