Aile hekimim hematoloğa görünmemi tavsiye etti, polisitemi

lökosit 9.6 hematokrit 53.4 hb 17.7 rdw-sd 13.8 pdw 17.8 neut 6.5 mono 0.1 eritrosit 5.73 sedimentasyon 4 O2 saturasyon 86/106 çıktı sonuçlarım da aile hekimim hematoloğa görünmemi tavsiye etti polisitemi bişey dedi tam hatırlatamadım . ldl 159 diğer sonuçlarım normal sizin görüşleriniz nelerdir?

Tahlil.com Cevabı : Hgb ve Hct değerleriniz yüksek çıkmış. Polistemi açısından bir hematoloji uzmanına muayene olmalısınız. Polistemi ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/polisitemi-nedir-belirtileri-ve-tanida-kullanilan-tahliller