Ailemde hepatit-c hastasi var ve diger aile bireyleri kontrol amacli senede bir defa anti hcv baktiriyoruz.

Ailemde hepatit-c hastasi var ve diger aile bireyleri kontrol amacli senede bir defa anti hcv baktiriyoruz. bu sefer ben hiv, hepatit b antikoru da baktirmak istiyorum lakin bir soru olustu kafamda.. hali hazirda antibiyotik kullaniyor olmam antikor testlerini etkiler mi?

Tahlil.com Cevabı : Antibiyotik kullanması etkilemeyecektir