Akciğer filminde hiler dolgunluk çıktı.

Sayın doktorum 20 yıldır sigara içiyorum. Öksürük şikayetim var. Akciğer filminde hiler dolgunluk çıktı. Kan tahlili de yaptırdım. Sonuçlarımı gönderiyorum. Görüşünüz nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Filminizi ve kan tahlillerinizi inceledim. Evet sağ hiler dolgunluğunuz var. Bu normal değil. Kan tahlilinizde de enfeksiyon bulgularınız var..Muayene, ileri tetkik özellikle bilgisayarlı akciğer tomografisi çekilmesi için göğüs hastalıklarına başvurmanızı öneririm