Akciğer kanseri olursan tedavi ve ya ameliyat olmazsam ne kadar yaşanır?

Akciğer kanseri olursan tedavi ve ya ameliyat olmazsam ne kadar yasarim lutfen bir açıklama yaparsanız sevinirim lutfen açıklama yaparsanız sevinirim akciğer kanserini son aşamaları neler en agir devresi nedir yataga düşürür mu yoksa bird3n aniden mi nefesiz kalıp olursun

Tahlil.com Cevabı : Akciğer kanserinin çok çeşitli tipleri vardır ve her tipe göre seyri değişmektedir..