Aknetrent kullanıyorum. .SEROLOJİ tahlil sonucumda bu değerler normalin altında veya üstünde çıkmış ne olur yorumlar mısınız..

PCT    0.181    H    %    0    -     0 merhaba aknetrent kullanıyorum. .SEROLOJİ tahlil sonucumda bu değerler normalin altında veya üstünde çıkmış ne olur yorumlarm PDW    17.5    H    %    0    -     0          RDWSD    38.9    H         11,5    -     15,5 EO#    0.2    H    10^3/µL    0    -     0 NRBC#    0.0    L    10^3/µL    4,2    -     6,1 EO%    3.0    H    %    0,9    -     2,9 NRBC%    0.0    L    %    4,2    -     6,

Tahlil.com Cevabı : Diğer hemogram sonuçlarınızı da yazarsanız hepsi birlikte değerlendirilmelidir..