Akraba evliligi yapiyoruz hangi testleri yaptirmamiz gerekiyor yanitlarsaniz seviniriz.

mrb ben yakinda evleniyorum esim halamin oglu akraba evliligi yapiyoruz ben ab pozitif esim b pozitif ailemizde akraba evliligi yok ilk biziz fakat cevremizdekiler bizi fazlasiyla sitrese soktu yurt disinda yasiyoruz test yaptiracaz hangi testleri yaptirmamiz gerekiyor yanitlarsaniz seviniriz.

Tahlil.com Cevabı : Genetik danışmanlık merkezlerine gitmenizi öneririz..