Alaturka veya alafıranga tuvalette erkek tarafından boşalma olmuşsa hemen ardından bir bayan o tuvaleti kullanırsa ne olur?

Alaturka veya alafıranga tuvalette erkek tarafından boşalma olmuşsa hemen ardından bir bayan o tuvaleti kullanırsa oradaki spermler meniler bayanın külotuna sürülürse bulaşırsa ve o gün ya da sonraki günler aynı külot kullanılırsa hamile kalınır mıTahlil.com:Tahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dair uzmanlarımızca pek çok soru

Tahlil.com Cevabı : landı, yazı yayınlandı.Bu konuda sitemizin veri tabanından gerekli araştırmayı yapabilirsiniz.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....