Alerji testi için yaptırdığım kan tahlili sonuçlarına göre nasıl bir yol izlenmeli? total IqE : 413.10 WBC: 9.76

Alerji testi için yaptırdığım kan tahlili sonuçlarına göre nasıl bir yol izlenmeli?total IqE : 413.10 WBC: 9.76 RDW : 11.2 MPV : 6.16 PDW : 16.5 Ilac tedavisi degerleri istenen duzeye cekip alerjik durumu yokedebilirmi edemezse ne olur ?

Tahlil.com Cevabı : Ig E yüksekliği için allerjen maddeler yönelik testler yapılarak allerjem madde tespit edilebilir, üniversite hastanelerinin allerji bölümlerine gitmenizi öneririz..