Alkol cok tuketmistim kanimda cok alkol varken esrarda cikarmi veya cikma olasiligi nedir?

 Doktor bey/hanim oncelikle hepinize kolay gelsin. Sorum benim acimdan kritik cevaplarsaniz sevinirim. Dun zorunlu olarak kan testine tabii tutuldum. Alkol cok tuketmistim kanimda cok alkol varken esrarda cikarmi veya cikma olasiligi nedir? Alkolun esrari kanda cok cikartmayacagini duydum Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı :  Alkol ve esrar ayrı maddelerdir. Alkol tüketmeniz kanda esrar oranını yükselten bir durum değildir.Esrar kullanmadığınız durumda esrar kanda da çıkmaz.