Alt 100 ast 180 ama benim bu rahatsızlığım başladığında karnımın sağ tarafında bir başladı hala geçmedi bu ağrı nedir ne zaman geçer?

4 ay önce bir ilaç zehirlenmesine bağlı olarak karaciğer tahribatı yaşadım karaciğer enzimlerim ast 800 alt 600 lere çıktı 3 aydır enzimlerim düşüyor su an alt 100 ast 180 ama benim bu rahatsızlığım başladığında karnımın sağ tarafında bir başladı hala geçmedi bu ağrı nedir ne zaman geçer?

Tahlil.com Cevabı : Muayene ve ultrason ile incelenmesi gereklidir..