Alt değerim 2 sene önce 47 iken şimdi 62 oldu. Nneden bu değer yükselmiş olabilir?

alt değerim 2 sene önce 47 iken şimdi 62 oldu. neden bu değer yükselmiş ol abilir.karaciğer ile ilgili bir problemmi var acaba aynı şekiilde .glukoz 87 iken 95 olmuş.crp 1.95

Tahlil.com Cevabı : ALT değerinizin yüksekliği için bir gastroenteroloji uzmanına muayene olmalısınız.