Alt:100, Ast:68 Ggt:119, Serbest T3-2.24. Bunun sebebi nedir?

Merhaba, annem 2 aydır ağır gribal enfeksiyon geçirdi hatta gözlerinde ödem bile oluştu. karaciğer testlerde hep yüksek çıktı. şimdi iyi ama yapılan testte oranları alt:100, ast:68 ggt:119 serbest t3:2.24. 15 gün içinde hastanede yapılan karaciğer ultrasonunda ise herşey normaldi nedir bunun sebebi?

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki test sonuçlarını bilmediğimizden yorum yapmıyoruz..