ANA testi istediler. Bu test nedir?

Benden ana testi istediler bana fazla bilinmediği için özellerde yaptırmam gerektiği söylendi birçok hastaneye sordum farklı fiyatlar söylediler birtanesinde yaptırdım benden kan aldılar doğru bir testmi yoksa daha farklı bir testmi yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : ANA kandan çalışılan bir testtir, ancak sorunuzun cevabını kan verdiğiniz hastaneden öğrenebilirsiniz..