an*l ilişki yaparken girmesi için tükürdüm sonra girdim ama içine boşalmadım hamilelik ihtimali nedir..

kız arkdsmla an*l sx yaprkn oınce gırmsı ıcın tukrdum boslmk uzeryken cktım ıcındn cıkrdım ve emın olark soyluyorum elımde tutrken bosldım pecteye sıldkten snra kız arkdsımın an*l bolgsnde ve vejınsının an*l kısma yakın olan kısımda cok az bı sekılde sıvı gördm sperme cok benzetemedm fakt tereddut

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..