an*l ilişki yasadık. Adetim gecikti. 2.cizgi cok cok silik cıktı ama görülüyordu acaba test yanlıs olabilir mi yoksa hamilemiyim?

Nisanlımla an*l ilişki yasadık ve bunun üzerinden 2 hafta snra hasta olmam gerekti 1 haftada reglim gecti toplam 3 haftadır hasta olmadım.test yaptım 2.cizgi cok cok silik cıktı ama görülüyordu acaba test yanlıs olabilir mi yoksa hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz geciktiği ve testte pozitif sonuç verdiği için hamile olma olasılığınız var. Kesin bir sonuç için kan değeri ile hamilelik testini öneriyoruz.