an*l ilişki yaşadım. Sonrasında 2 kez adet oldum. Hamilelik ihtimali var mı?

 Ben 2 ay önce an*l ilişki yaşadım. ondan sonra 2 kez adet oldum şimdi 3. adetime üç gün var fakat tuvalette peçeteye sildiğimde çok açık pembe kan vardı. önceki adetlerimde böyle olmamışti.daha adet te olmadım bu nedir hamilelik hala olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Ters ilişki ile hamile kalma ihtimali yoktur. Düzenli adet gördüğün için de bu ihtimal rahatlıkla elenebilir. Gelen akıntın normal olabileceği gibi bir rahatsızlığın belirtisi de olabilir. Devam ederse doktora görünmelisin.