Anemi hastalığının geçmesi için ilaç kullanıyorum bunun yanında yeme içmeme ne şekilde dikkat etmem gerek ve neler yersem kan değerim normal halini alır ?

Tahlil.com Cevabı : Kan yapıcı olarak bilinen bazı gıdaları sıralayım:
Sakatad olarak da bilinen,dalak kararaciğer gibi besinler,kırmızı et,pekmez,kuru üzüm örnek olarak verilebilir.
Bu tarz bir beslenme içine girebilirsiniz.