Anneannemin Sedimantasyon değeri 73, pazartesi günü doktora gideceğiz bu zaman içinde ne yapmalıyız?

Tahlil.com Cevabı : Sedimentasyon tahlili yaşlılarda yüksek çıkabilen bir testdir.Ayrıca enfeksiyon hastalıkları ve romatizmal durumlarda da yüksek çıkabilir.Endişelenmenize gerek yok.Herhangi bir şey yapmanıza da gerek yok.Muayene eden doktor gerekli önerilerde bulunacaktır.Sedimentasyon tahlili ile ilgili daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.Sedimentasyon Testi