Annem 34 yaşında tahlil yaptırdı plt 84 çıktı doktor pıhtılaşma bozulkluğu olabilir dedi.

Selam benim annem 34 yaşında tahlil yaptırdı plt 84 çıktı doktor pıhtılaşma bozulkluğu olabilir inş değildir bayramdan sonra bida tahlil yaptır demiş eğer öğle birşey var sa ne olur tedavisi ver mıdır lütfen cevaaplayın e mail olarak gönderek misiniz ne olur gönderin sağolun teşekkürler iyi bayramlar

Tahlil.com Cevabı : Annenizin PLT yani trombosit değeri düşük.Pıhtılaşma ile ilgili bir problemi olabilir.Bunun nedeni de araştırılmalı.Muhtemelen ilave tahliller de yapılarak araştırılacaktır.Sitemizde cevaplar mail ile değil,tüm kullanıcılarımızı da bilgilendirmek amacıyla genel olarak cevaplandırılmaktadır.