Annem 4. kez revize kalça protezi ameliyatı geçirdi. Ameliyattan önce de sonra da CRP'si yüksekti. Antibiyotiklerle 2.7 kadar düştü

Annem 06/11/2015'de 4. kez revize kalça protezi ameliyatı geçirdi. Ameliyattan önce de sonra da CRP'si yüksekti. Antibiyotiklerle 2.7 kadar düştü. Fakat bugün yapılan tahlil sonucu hala 5 seviyesinde, 74 yaşında, alzheimer,guatr hastası. Ne yapmalı?

Tahlil.com Cevabı : Çok da yüksek bir CRP değeri değil, ama bir enfeksiyon varlığını işaret edebilir.Bu durumda en doğru kararı muayene bulguları ve varsa tahlilleri ile birlikte değerlendirmeyi yapacak doktoru verecektir.