Annem 48 yaşında 2 ay önce kansızlık şikayeti halsizlik ile başvurduk ayrıca 25 yıldır myasteni hastası. Waldenstrom tedavisi var mıdır nasıldır?

Annem 48 yaşında 2 ay önce kansızlık şikayeti halsizlik ile başvurduk ayrıca 25 yıldır myasteni hastası şimdi waldestrom teşhisi kondu IgM yüksekliğinden ayrıca myasteni rahatsızlığında imuran adlı ilacında kemik iliği hastalığını yarattığı söylendi bu rahatsızlığın waldenstrom tedavisi var mıdır nasıldır?

Tahlil.com Cevabı : Tedavisi için hematoloji branşına başvurmanızı öneririz..